19/07/2022
3,7 млн гривень спрямовано на «розумну» техніку для оборонців Харківщини

Чому ми вкладаємося у зв’язок, інтернет, навігацію  та безперебійне енергопостачання?

За даними з відкритих джерел, 40% ефективності артилерії – це безперебійний зв’язок. Якісний зв’язок, системи живлення, інтернет, навігація – це успіх стратегічних і тактичних дій на фронті. Як демонструє фактичний військовий досвід, ті збройні сили, що мають найкращий зв’язок, мають значну перевагу над ворогом.

Координуємось зі Штабом оборони, знаємо що потрібно
Тому Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» приділяє посилену увагу питанням забезпечення українських військових високотехнологічними дороговартісними засобами зв’язку та живлення, які створюють усі передумови для успішної роботи артилерії, аеророзвідки та управління військами.   

З початку війни на сучасну електроніку та комп’ютерне забезпечення фонд спрямував понад 3,7 млн. гривень. За ці кошти, зокрема, придбано квадрокоптери типу «Mavic -3», «Mavic  Air – 2», «Mavic -3 Fly More Combo» – 12 шт. , мультикоптер «Matrice 300 RTK» – 1 шт.; навігатори «Edge 1030 Plus GPS» – 5 шт.; відеокамери «Go Pro 9 Black» – 28 шт.; теплові зори – 3 шт.; генератори бензинові – 5 шт.; power bank – 7 шт.; автономні станції – 5 шт.; блоки автономного освітлення з багатоканальною швидкою зарядкою – 5 шт.; портативні радіостанції 4 шт.; ноутбуки – 6 шт.; моноблок – 1 шт.; зарядні пристрої – 11 шт.; смартфони – 9 шт.; комп’ютери – 2 шт.; монітори – 2 шт., багатофункціональні пристрої – 7 шт., а також карти пам’яті, підсилювачі зв’язку, модеми, інвентори, контролери заряду тощо. Усі ці «розумні» речі допомагають нашим військовим аналізувати ситуацію та тримати оборону, бути точними, оперативними та захищеними на найгарячіших напрямках Харківської області (Ізюмський, Чугуївський, Харківський).

  • Сучасна електроніка, «пташки», системи безперебійного живлення, зокрема, для терміналів Starlink, посилюють наших побратимів на передовій. Протягом 4 місяців бойових дій на Харківщині благодійний фонд «Даруй Добро» зібрав на потреби військових та мирного населення понад 6,6 млн. гривень. 3,7 млн витрачено на придбання високотехнологічних засобів, які дозволяють нам мати перевагу. Український народ вразив світ своєю відданістю державі у боротьбі за свободу на незалежність. Я на власні очі бачу, як навколо фонду «Даруй Добро» об’єднуються люди – представники великого й малого бізнесу, прості люди в Україні і закордоном, які донатять на автівки, квадрокоптери, рації, бронежилети. Ми бачимо, як діти віддають захисникам свої збереження, що назбирали на день народження. Від імені команди фонду дякую всім, за кожну гривню, за позицію і допомогу оборонцям Харківщини. Це безпрецедентний приклад, завдяки якому ми стаємо на день ближчими до Перемоги, – прокоментував Анатолій Русецький, військовий Збройних сил України, представник штабу угруповання військ «Харків», координатор благодійних проектів фонду.

 

Благодійна організація «Благодійний фонд «Даруй Добро» продовжує рішуче підтримувати військових ЗСУ. Якщо Ви поділяєте позицію фонду, будемо вдячні за Ваш посильний внесок.

Банківські реквізити для платежів у гривні
Благодійна організація 
«Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
IBAN: UA083348510000000002600417885,
Відділення ПУМБ
«РЦ Північно-Східний»
Призначення платежу - БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК!
Код за ЄДРПОУ: 37878302

Для платежів у валюті:
Name of the organization:​
Charitable organization «Kharkov Region Charity Fund «Daruj Dobro»

Business address:
5 Poshtovyi lane, Kharkiv, 61050, Ukraine
Organization registration number:
37878302
Beneficiary bank name:
FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
Beneficiary bank business address:
4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
SWIFT BIC:
FUIBUA2X
Account for donations in EUR:
UA433348510000000000260036951
Account for donations in USD:
UA433348510000000000260036951

Опція "Пожертвувати": https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=UU9J9QWWMJNSN

 

 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" заснована в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культур та спорту.

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.