16/06/2022
Анатолій Русецький перераховує свою зарплату на потреби Збройних сил України
З початку повномасштабного вторгнення військ рф в Україну Анатолій Русецький, депутат Харківської обласної ради VІІ та VІІІ скликань, науковий співробітник Національного наукового центру "Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса", вступив до лав Збройних сил України. Задіяний на обороні Харкова. З початку війни ні на день не покидав рідне місто. Об’єднавши зусилля бізнесу, благодійних організацій в Україні та закордоном, організував роботу великого волонтерсько-логістичного центру в Харкові, що системно надає гуманітарну допомогу мирному населенню та забезпечує українських військових високотехнологічними засобами повітряної розвідки, зв’язку та транспортом.

- Я, як військовий Збройних сил України, на власному досвіді бачу воєнні реалії. Сьогодні нашим побратимам дуже потрібні безпілотники, транспорт, засоби зв’язку, тактичні аптечки. На фронті - це як витратні матеріали, які завжди під прицілом. Але від них залежить успіх стратегічних і тактичних дій. Зараз іде високотехнологічна війна - і ми ніде не подінемось від того, що нашим захисникам, як повітря, потрібні всі ці «розумні» речі і, відповідно, технологічна перевага над ворогом. Тому потреба у додаткових коштах - завжди актуальна і, цілком логічно, я прийняв рішення перераховувати свою заробітну плату, яку отримую як військовий, на користь Збройних сил України. 
Благодійні внески А. Русецький перераховує на рахунок Благодійного фонду «Даруй Добро». Кошти мають суворе цільове призначення і використовуються на забезпечення гострих потреб українського війська.
Нагадуємо: з початку війни А. Русецький започаткував багато важливих ініціатив для фронту, які отримали практичну реалізацію. Серед них - передача українським військовим 50 одиниць спеціалізованого транспорту (позашляховики, пікапи, мікроавтобуси та автомобіль швидкої допомоги), передача 27 безпілотних літальних апаратів, 450 тактичних аптечок за стандартом НАТО та 1 000 000 л питної води. 
Русецький підкреслив, що всі ці речі допомагають нашим військовим бути сильними й мобільними і рятують життя під час війни. Він закликав усіх небайдужих допомагати військовим, які боронять нашу землю від ворожої орди і відстоюють наше право жити у себе вдома.

Допомогти військовим можна за реквізитами: 
Опція "Пожертвувати":
https://www.paypal.com/donate/?hosted_button_id=UU9J9QWWMJNSN

Банківські реквізити для платежів в гривні
Благодійна організація 
«Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»
IBAN: UA083348510000000002600417885,
Відділення ПУМБ
«РЦ Північно-Східний»
м. Харків МФО 334851,
Код за ЄДРПОУ: 37878302


Для платежів у валюті:
Name of the organization:​
Charitable organization «Kharkov Region Charity Fund «Daruj Dobro»

Business address:
5 Poshtovyi lane, Kharkiv, 61050, Ukraine
Organization registration number:
37878302
Beneficiary bank name:
FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK 
Beneficiary bank business address:
4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine
SWIFT BIC:
FUIBUA2X
Account for donations in EUR:
UA433348510000000000260036951
Account for donations in USD:
UA433348510000000000260036951Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства. За час існування реалізував понад 500 благодійних проектів.