26/07/2022
Вітання з державною нагородою!

Анатолій Русецький, координатор благодійних проектів фонду «Даруй Добро», військовослужбовець ШТАБУ УГРУПОВАННЯ ВІЙСЬК «ХАРКІВ», відомий бізнесмен та депутат Харківської обласної ради двох скликань, Указом Президента України №492/2022 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі удостоєний державної нагороди – Ордена Данила Галицького.

З початку повномасштабного вторгнення військ рф на територію нашої держави А. Русецький служить в Збройних силах України. З початку повномасштабного вторгнення став ініціатором та засновником волонтерського руху на Харківщині. Займається гуманітарними місіями в Харкові та області, а також питаннями забезпечення українських військових необхідним спорядженням, засобами аеророзвідки, сучасною високотехнологічною технікою, транспортом. Брав участь в евауації населення з гарячих точок. Об’єднав зусилля волонтерських організацій та бізнесу, веде міжнародне співробітництво. За його сприяння фронту передано понад 60 автомобілів підвищеної прохідності (позашляховики, пікапи, вантажні мікроавтобуси, карета швидкої допомоги).  

Девіз ордена Данила Галицького – «Батьківщина і честь». Нагорода призначена для відзначення військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, а також державних службовців за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.  

Команда Благодійної організації «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро» щиро вітає А. Русецького з державною нагородою. Бажає міцного здоров’я, благополуччя та наступних професійних звершень на шляху служіння Україні!


Інформаційна довідка:

Благодійну організацію "Харківський обласний благодійний фонд "Даруй Добро" засновано в 2011 році. Фонд займається розробкою та реалізацією соціальних програм, спрямованих на підтримку та розвиток громад, закладів освіти, медицини, культури, спорту, а також соціально вразливих верств населення, ветеранів війни та праці, учасників АТО, обдарованої  молоді, людей з інвалідністю, сиріт та багатодітних родин. 

З 24 лютого 2022 року, з початку збройної агресії Росії проти України благодійний фонд "Даруй Добро" перелаштував стрій - і займається гуманітарними місіями на підтримку мирного населення та військових української армії. 

Фонд має високу репутацію. Про свою діяльність звітує на власному офіційному сайті «Даруй Добро» www.dari-dobro.org  та в ЗМІ і завжди готовий до партнерства.