Благодійна організація «Харківський обласний благодійний фонд «Даруй Добро»  багато років веде благодійну діяльність. Тим не менш, цього року ми усвідомили необхідність створення професійної структури, яка зможе ефективно управляти як існуючими, так і новими доброчинними  проектами.

Ми поставили за мету не тільки вирішення нагальних, поточних проблем соціально незахищених верств населення: дітей, людей похилого віку але й пошук таких рішень і підходів, які б мали довгострокові, стратегічні наслідки.

Сьогодні в Україні, найважливішою метою є розвиток територіальних громад – особливо розвиток невеликих міст, сіл та селищ. Ми віримо в те, що подолання соціального, економічного,  культурного розриву між центром і глибинкою допоможе зробити життя всіх наших громадян більш гідним та повноцінним.З моменту заснування, більшість наших проектів здійснювалась у віддалених районах Харківщини. Навколо нас сформувалося досить широке коло однодумців і професіоналів, готових разом з нами здійснювати і тиражувати проекти на місцях. Цей результат став дуже важливим для розвитку фонду. Адже його кінцева мета - створити самостійні механізми вирішення соціальних проблем, які були б здатні надалі розвиватися без нашої участі. На сьогодні чотири основні напрямки роботи фонду «Даруй Добро» пов’язані із:

  • допомогою дитячим установам, яка спрямована не тільки на поліпшення матеріально-технічного стану закладів освіти чи охорони здоров'я, але й розширенням можливостей розвитку установи, підвищенням кваліфікації вчителів та вихователів. Адже тільки комплексний підхід забезпечить дітям гідну дорогу у доросле життя
  • допомогою літнім людям, від якості життя яких багато в чому залежить наше спільне майбутнє. Заможне суспільство неможливе без гідної старості його членів. А це й якісна медицина, й насичене дозвілля і можливість кожної людини відчувати себе повноправним громадянином, незалежно від дати народження.
  • сприянням розвитку культури, збереженням самобутніх традицій та розвитком культурних обмінів, адже проекти, що реалізуються у цьому напрямку  – запорука відродження духовності у суспільстві.
  • розвитком та популяризацією спорту. З 2012 року фонд «Даруй Добро» підтримує спортивні клуби, сприяє в організації та проведенні аматорських змагань, бере участь у проектах, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та фізичної культури, оскільки здорове суспільство розвивається тоді, коли розвивається спорт.
Найцінніше надбання нашого фонду - наші співробітники – колектив однодумців, знаючих і небайдужих людей. Людей, впевнених у тому, що

"Дарувати Добро легко, для цього потрібні душа й серце. Шлях сам собі обирає кожен, але саме ці люди ніколи не забувають про тих, хто йде поруч..."

dari_dobro_fund

Наші партнери